המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי רהיטים

מפנים את הרהיטים שלכם במחיר הכי זול!

התרגלתם לכך שברגע שיש לכם מוצר או רהיט שאין לכם שימוש בו, עליכם לסחוב אותו על הגב שלכם, להוריד אותו אל פח הזבל השכונתי ולקוות שמישהו יאסוף אותו. בפעם הבאה שאתם רוצים להיפרד לשלום ובשלום מהרהיטים שלכם, תוכלו לדבר איתנו. מדוע? כי אנחנו שמחים להעניק לכם שירות של פינוי רהיטים ישנים במחיר מצחיק. אתם שואלים את עצמכם למה מגיע לכם כל הטוב הזה? פשוט בגלל שאתם גולשים ברגעים אלו באתר "פינוי צ'יק צ'אק" שפוטר אתכם מכל הרהיטים שאתם לא צריכים במינימום עבודה!


פינוי רהיטים ישנים ושבורים!
- מפנים רהיטים ישנים/עתיקים
- שירות של פינוי רהיטים 24/7
- ניתן להזמין שירות מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו: 
053-356-3029 

פינוי רהיטים

למה שנרצה להעניק לכם שירות במחיר נמוך?

המון פעמים אנחנו נשאלים אודות השירות שאנחנו מציעים. נשמח לשקף לכם את הרציונאל העומד מאחורי השירות של פינוי ריהוט ישן מדירה. למעשה, אנחנו ממנפים כאן סיטואציה ששותפים בה אנחנו ואתם. מצד אחד, אתם לא עושים עוד שימוש ברהיטים שיש לכם ועל כן רוצים לפנות אותם, ואנחנו רוצים לעזור לכם במשימה זו. על כן, במקום להוריד את הרהיטים שלכם אל פינת הרחוב, תוכלו פשוט לדבר איתנו ואנחנו נדאג לכם לפינוי דירה מקצועי. מי יגיע אליכם? מפנה רהיטים מקצועי דרכנו!


למה שירות טוב ואיכותי הוא הבסיס לעבודה שלנו?

העובדה כי השירות במחיר נמוך ואנחנו אלו שבאים לפנות את הריהוט עבורכם, לא אומרת שאנחנו מקלים ראש בכל סוגיית השירות. שירות טוב הוא המפתח לכל העבודה שאנחנו מבצעים בכל פינוי ופינוי שאנחנו עושים. המשמעות היא שיגיע אליכם מפנה העוסק בתחום הרהיטים, הוא יקבע איתכם בשעות ובימים המתאימים לכם ולעולם לא יאחר, יבטל או ידחה אתכם. לא משנה אם אתם צריכים שנבצע עבורכם פינוי ריהוט עתיק משנים עברו, או שמדובר בשירות של פינוי רהיטי יוקרה – בכל מקרה אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר מבית "פינוי צ'יק צ'אק".


משדרגים את הפינוי בעלות קטנה ואפקט גדול – המנוף

פינוי ריהוט לנזקקים או לכל מטרה אחרת הוא שירות פינוי דירות שאנו מציעים במחיר סמלי. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הרהיטים שלכם הינם רהיטים כבדים מאד, או לחילופין כאלו שלא ניתן לנייד דרך חדר המדרגות שלכם. גם במקרים אלו, לעולם לא נדרוש מחיר מוגזם עבור עבודות המפנים, שעות העבודה, עלויות הנסיעה עד אליכם או הציוד בו נעשה שימוש. רק במקרים בהם יומלץ לכם על שימוש במנוף לטובת ניוד התכולה אל עבר המשאית של המפונה, יגבה מחיר סמלי במיוחד שבכל מקרה אינו משקף את מחירי השוק האופיינים לניוד באמצעות מנוף.

 

חוק פינוי רהיטים – מתי ואיך אפשר לפנות רהיטים?

החלטתם לפנות רהיט ישן מהבית? כדאי שתכירו את חוק פינוי הרהיטים. מכיוון שאין חוק רשמי של מדינת ישראל בנושא, כל עירייה קובעת חוקי עזר משלה בנושא. בחוקי העזר מוגדרים הימים בשבוע בהם אפשר לפנות רהיטים החוצה, ומפורטים אזורי הפינוי המותרים. בימים האלו העיריה דואגת לפינוי פסולת גדולה מאותם המוקדים. ומה קורה אם עוברים על החוק? אתם מסתכנים בקנס גדול שעלול להגיע עד לסכום של 3,000 ₪.

כדי להתמודד עם חוק פינוי הרהיטים תוכלו לפעול במספר דרכים:

· בדקו נהלים: בדקו מראש את הנהלים בעירייה המקומית שלכם, סביר להניח שהמידע יופיע בצורה מפורטת באתר העירייה.

· מסרו את הרהיט לתרומה: אולי אתם לא זקוקים יותר לרהיט מסוים, אבל יש אנשים שישמחו לקבל אותו. תוכלו להציע את הרהיט למסירה בחינם באמצעות פרסום מודעה או פנייה לעמותות.

· מכרו את הרהיט שלכם: צרכנים רבים רוכשים רהיטים יד שנייה. במצב כזה, כולם יוצאים מרוצים – הרוכשים מקבלים רהיט במחיר מוזל, ואתם לא נדרשים לשלם על עלויות הפינוי.

· פינוי רהיטים מקצועי: פנייה לחברה מקצועית חוסכת לכם את כל הבירוקרטיה וכאבי הראש. מכיוון שיש לנו ניסיון רב בפינוי רהיטים, אנחנו נדע לדאוג לפינוי מקצועי ובהתאם לחוק. חוץ מזה, אנחנו נדאג לסחוב את הרהיט במקומכם ואף לפרק אותו במידת הצורך, וכל זה במחיר זול המתאים לכל כיס.


מהבית הפרטי, מבית העסק - פינוי רהיטים

השירות שאנו מציעים לכם אינו תקף לפינוי רהיטים רק מהבית הפרטי שלכם, אלא הרבה מעבר לכך. יש לכם רהיטים שנמצאים כבר שנים רבות במחסן ואתם רוצים לפנות אותם? אתם מנהלי מתנ"ס ויש בו שולחנות וכסאות שאפשר להעביר הלאה בפורמט של פינוי רהיטים לתרומה? במשרד בו אתם עובדים יש המון ציוד שיכול לשמח המון משפחות או גופים אחרים? אנחנו נבצע עבורכם גם פינוי ריהוט משרדי. בכל מקרה, עם כל רהיט בכל מקום ואל כל מקום – השירות שאנחנו מבצעים עבורכם הוא שירות במחיר סמלי!


אילו סוגי רהיטים אנחנו מפנים?

בעוד ישנן חברות שמחפשות אחר רהיטים מסוימים, אנחנו לא מסווגים את השירות שלנו לסוגי רהיטים שונים, אלא מאפשרים לכם לפנות את כל הרהיטים שאין לכם צורך בהם דרכנו! יש לכם מיטות או שידות שתרצו להעביר עבור תרומת רהיטים לחיילים? נגיע לבצע זאת עבורכם! יש לכם ציוד משרדי הכולל כוורות או כסאות משרדיים ואתם מבקשים לפנות אותם? נגיע! כל הרהיטים שברשותכם שדורשים פינוי ויד מקצועית – הכל מתבצע דרכנו.


מתי מתבצע הפינוי בדרך כלל?

אצלנו אין בדרך כלל, אלא יש את מה שמתאים לכם! כפי שהזכרנו, השירות אצלנו הינו אבן הפינה, ואנחנו לא מתפשרים עליו בשום פנים ואופן! על כן, אתם תגידו לנו מתי נוח לכם שנגיע, ועוד טרם נתחיל את הפינוי, נגיע לבדוק על אילו רהיטים מדובר על מנת להתאים להם את אופי הפינוי הנוח והבטוח ביותר. אם תרצו, נוכל לפנות גם מהיום להיום וגם בשעות הלילה. אתם מבקשים – אנחנו מפנים!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה