המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי עזבונות

פינוי עזבונות במקצועיות ובמינימום עלויות

אתם מחפשים בימים אלו חברה העוסקת בשירות של פינוי עזבונות? הגעתם אל המקום הנכון: הגעתם אל "פינוי צ'יק צ'אק"! לא במקרה קוראים לנו כך, וזאת מאחר ואנחנו אכן מפנים את כל שתדרשו מאיתנו במהירות יוצאת דופן. מהירות ויעילות העבודה שלנו מצטרפות גם אל שירות יוצא מן הכלל, ובעיקר אל עלות שתפתיע אתכם: מינימום עלות. על כן, בכל שירות של פינוי שאתם צריכים, לרבות פינוי העזבונות מכל מקום שלא יהיה, אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו ולהצטרף אל מניפת הלקוחות המרוצים שצברנו.


פינוי תכולת עזבונות במחיר עלות!
- קניית עזבונות
- שירות של פינוי עזבון 24/7
- ניתן להזמין שירות מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו: 
053-356-3029 

פינוי עזבונות

נותנים מענה מלא לכל התכולה

פינוי עזבון מגלם בתוכו עולם שלם הכולל מוצרי חשמל, רהיטים, תכשיטים, יצירות אומנות, כלי נגינה ואת כל נוף חייו של האדם שאת עזבונו אתם מבקשים לפנות. אנחנו לא מסווגים את סוגי התכולות השונים, אלא נותנים לכם מענה מלא לכל סוג של תכולה – גם כאשר הפינוי אינו קל במיוחד. על כן, ראשית נשלח אליכם מפנה עזבון מקצועי ואיכותי שעובד איתנו, על מנת שיבדוק את השטח טרם מתחילים את עבודת הפינוי. בחלק מהמקרים, נמליץ על עבודה עם מנוף על מנת לנייד את כל התכולה שתרצו לפנות.


מפנים את הרכוש, מכשירים את הדירה

לאחר שמפנה העזבון יגיע אליכם, תקבעו ביחד תאריך המתאים לכם ועבודת הפינוי תתחיל ביום ובשעה בדיוק שקבעתם. לאחר פינוי העזבון והפיכת הדירה או הבית לארבעה קירות גולמיים, נציע לכם להזמין שירות נוסך על מנת לסיים את עבודת הפינוי על הצד הטוב ביותר: שירותי ניקיון. בלא מעט מקרים מוציאים את הבתים מהם פונה העזבון למכירה או השכרה, כך שמדובר על פיניש אחרון בהחלט שיהפוך את הנכס שלכם לאטרקטיבי יותר בפני הרוכשים הפוטנציאליים.


הבסיס לכל פינוי עזבונות: שירות אישי ולבבי

עוד לפני שאנחנו עובדים עם מפנים, אנחנו עובדים עם בני אדם שהינם ההון הגדול ביותר שלנו. חומר אנושי משובח אצלנו הוא א' ב', ועל כן אנו לא עובדים עם מפני דירות שאינם תואמים את הסטנדרטים שאנחנו מאמינים בהם. כל מפנה יבצע עבורכם את העבודה בחיוך, בסבלנות, בנועם ומעבר לכל: בהתאם לצרכים שלכם בלבד. כל פינוי עבורנו הוא פרויקט בפני עצמו, ואנחנו מתחייבים להעניק לכם את מלוא תשומת הלב על מנת להוציא אתכם מרוצים. כעת אתם תוהים מה מחיר פינוי עזבון?


עלות פינוי עזבון? מינימום עלות

אולי תופתעו לגלות, אך כאשר נשלח אליכם מפנים לביצוע פינוי העזבון, לא נדרוש מכם עלות מוגזמת כלל וכלל. פינוי עזבון במחיר מצחיק הוא חלק בלתי נפרד מהשירות שאנו מעניקים. אנחנו נגיע לפנות את הדירה, המחסן או פינוי המשרד בו נמצא העזבון, ניקח אותו איתנו ואתם תשלמו על כך מחיר סמלי. אנחנו חשים סיפוק גדול להשיב לכם על השאלה "כמה עולה פינוי עזבון" - סכום סמלי שלא עובר את הכמה מאות שקלים.

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה