המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי משרדים

מפנים לכם את הריהוט במשרד במחיר סמלי!

אם ידעתם וגם אם לא, שירותי הפינוי של אתר "פינוי צ'יק צ'אק" אינם רלוונטים רק לפינוי של דירות. לעתים, ניתן לחשוב כי שירותי הפינוי המוענקים במהירות ובאחריות, הינם תקפים רק במקרים של דירות נטושות, עזבונות או אגרנות. אם אתם מחפשים שירות של פינוי משרדים במחיר סמלי, דעו שאתם נמצאים במקום הנכון! השירות שלנו מבוסס על מקצועיות, עבודה עם ציוד מתקדם לרבות משאיות גדולות והתאמה מלאה אל לוח הזמנים שלכם. מתחדשים בריהוט חדש או סוגרים את העסק ורוצים לפנות את הריהוט בו? דברו איתנו!


פינוי תכולת המשרד לפני סיום שכירות! 
- פינוי תכולת משרד ורהיטי משרד
- שירות פינוי משרדים 24 שעות ביממה (גם בלילה)
- אפשרות להזמין שירות מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו:
053-356-3029 


פינוי משרדים

התחדשתם ברהיטים חדשים? את הישנים לא זורקים

אחת לכמה שנים אתם מתחדשים בריהוט לבית העסק שלכם. אכן, התחדשות בריהוט חיונית מאד ואכן תורמת לנראות המשרד שלכם ולאווירה הנוכחת בו. האינסטינקט המיידי שלכם הוא לזרוק את הרהיטים שברשותכם? אל תעשו זאת. על מנת לפנות אותם בכוחות עצמכם עליכם להפעיל כוח אדם רב שיעלה לכם כסף. מה אם נאמר לכם שאין כל צורך לשלם לכוח אדם חיצוני או חלילה לבקש מהעובדים שלכם שיתנו יד? אנחנו נגיע אליכם לבצע עבודה מקצועית של פינוי תכולת משרד. כמה זה יעלה לכם? מחיר סמלי שישתלם לכל כיס.


סוגרים את העסק? מפסיקים לעבוד קשה

החלטתם אחרי שנים רבות כי אתם רוצים לסגור את העסק שלכם? גם אם סגרתם את העסק שלכם מסיבות משמחות וגם אם מסיבות פחות נעימות, בכל מקרה נשמח להציע לכם את השירות שלנו של פינוי משרד. הפסקתם לעבוד במשרד? אין כל סיבה שעכשיו תתחילו לעבוד בפינוי שלו. השירות שאנחנו מציעים לכם פוטר אתכם מהתעסקות מיותרת, לוגיסטיקה וחיבור בין מובילים, סבלים ומפנים, ובעיקר מאפשר לכם לפנות את המשרד במהירות וללא תקלות! השירות שלנו תקף גם במקרים של פינוי משרד נטוש וגם במקרים של פינויים גדולים יותר כדוגמת פינוי תכולת בניין משרדים.


בניין ישן עם משרד נטוש? מבצעים גם פינוי משרד ללא מעלית

לא אחת אנחנו מבצעים את עבודות הפינוי שלנו גם במשרדים נטושים בבניינים ישנים מאד. אם יש משהו שמאפיין את הבניינים האלו הוא הימצאות חדר מדרגות בלבד, ללא מעלית. על כן, אנחנו מאפשרים לכם ליהנות משירות מתקדם המוענק לכם על ידי מפנה משרדים שמבצע את העבודה גם באמצעות מנוף. עם עבודת המנוף, אין כל משמעות להימצאות או העדר מעלית, שכן כל הציוד עולה ויורד באמצעות המנוף המתקדם.

ישנם המשרדים בהם ציוד רב וכבד, לצד משרדים נטושים בהם אין המון ציוד אלא רק שאריות מהפינוי שנערך לפני שנים רבות. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל שירות פינוי מקצועי ומקיף שיתחיל ויסיים את עבודת הפינוי על הצד הטוב ביותר. לטובת רהיטים גדולים או פינוי ציוד משרדים – דברו איתנו!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה