המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי מקלטים

מחדשים את המקלט שלכם עם פינוי כולל במינימום עלות

אם יש מקום שבו נאגר ציוד רב מבלי ששמים לב הוא המקלט. מאחר ומדובר על חלל שלא מבקרים בו לעתים קרובות כל כך, קל מאד להניח בו דברים, לשכוח שאיחסנתם אותם, ולגלות אחרי המון שנים, כך פתאום, כמות עצומה של תכולה שאין לכם בה כל שימוש. מאחר ובמקלטים לא נוהגים להשתמש לרוב בשגרה, נצברות בהן כמויות אדירות של אבק ולכלוך והתגובה שלכם לא אחת היא הרמת ידיים. במקום להרים ידיים, פשוט תרימו אלינו טלפון – אתר "פינוי צ'יק צ'אק". אנחנו נגיע עד אליכם לבצע פינוי מקלטים.


פינוי תכולת מקלט במחיר שווה לכל כיס!
- קניית תכולת מקלט עירוני
- שירות של פינוי מקלטים 24/7
פינוי מקלטים בהתאם להוראות פיקוד העורף
- ניתן להזמין שירות מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו:

פינוי מקלטים

מפנים את מקלט בית הספר לקראת השנה החדשה

בבתי הספר השונים ובכל המסגרות החינוכיות, ישנם מקלטים שהתכלית הברורה שלהם היא להעניק ביטחון ומענה בשעת חירום. לא אחת, משמישים את המקלטים השונים כמחסנים, וכך נאגר בהם ציוד רב שלבסוף אין בו באמת שימוש. אם אתם רוצים לארגן את המקלט בבית הספר לקראת שנת הלימודים החדשה ואתם מוצאים את עצמכם עם כמויות אדירות של תכולה שאין בה שימוש – דברו איתנו! אנחנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית ומקיפה של פינוי תכולת מקלט.


המקלט בבניין היה נעול שנים? עכשיו מפנים 

ממש בדומה למקלטים בבתי הספר, ישנם המקלטים הנמצאים בבנייני המגורים השונים בלא מעט ערים. אולי כיום נהוג כי החלל המוגן נמצא בתוך הדירות, אך המקלטים בבניינים עדיין משמישים ומגנים על המון דיירים. שלא תגיע שעת חירום לעולם, אך החוכמה היא להיות מוכנים ולהפתיע את המקלט, ולא שהוא יפתיע אתכם. כחלק מעבודת ועד הבית, למה שלא תדברו איתנו ואנחנו נגיע לבצע עבורכם פינוי מקלט בבית משותף?

לא משנה מה איחסנתם, כמה גלגולים עבר המקלט ועד כמה הוא מלוכלך – אנחנו נבצע עבורכם עבודה מקיפה וייסודית של פינוי על פי הצורך ועל פי דרישה שלכם. פינוי מקלט במחיר סמלי אולי נשמע כמו הדבר הטוב ביותר שיכולתם לבקש לבניין שלכם, וזה אכן מה שאנחנו שמחים להעניק לכם.

 

איך אתם יוצאים נשכרים מפינוי המקלט שלנו?

כאמור, מקלטים לא אחת משמשים כמחסנים של ממש שבהם מאחסנים ציוד רב שאין בו שימוש, בטח לא אחרי שנים של אחסנה שהציוד כבר לא שמיש. במקום לעבוד קשה, להגיע במגע ישיר עם אבק ועם כמויות אדירות של ציוד שצריך לנייד מהמקלט החוצה – דברו איתנו! גם במקרים של פינוי מקלט בבניין וגם במקרים אחרים כמו פינוי מקלטים של פיקוד העורף, אנחנו מבצעים את הפינוי במינימום עלות.

כל התכולה שלכם – החל מפינוי רהיטים כבדים, מוצרי חשמל ואפילו פסולת שנצברה, מפונים על ידנו. אנחנו דואגים לכם למפנים מקצועיים, משאיות הובלה גדולות ושירות אישי המותאם תמיד אליכם ואל לוחות הזמנים והאילוצים שלכם. רוצים לפנות את המקלט שלכם? הרימו אלינו טלפון עוד היום!

 

פינוי מקלט בבית משותף בכל רחבי הארץ

לצערנו, אין מקום בארץ שלא חשוף לסכנת טילים. מרצועת עזה משוגרים טילים אל כל החלק הדרומי של המדינה, כולל גוש דן, ואפילו במקומות כמו אילת וירושלים כבר היו נפילות. מהגבול הצפוני נשקפת סכנה לכל אזור הגליל, הגולן, חיפה וסביבתה, הקריות ואפילו השרון. בהתאם מקלט פנוי הוא חובה בכל ישוב ובכל בניין בישראל. 

פינוי צ'יק צ'ק מספקת שירותי פינוי מקלטים בבניין מגורים משותף, בבית ספר, במוסדות ציבור ובכל סוגי המבנים הרלוונטיים בכל רחבי הארץ. אנחנו מגיעים לכל מקום שבו המקלט לא מוכן למצב חירום, ודואגים להכין את המקלט לכל תרחיש (כמובן בתקווה שלא תזדקקו לו).


פינוי מקלטים כולל ניקוי - בזמינות גבוהה

בבניינים רבים המקלט הפך כאמור למחסן. במקומות אחרים המרחב החשוב פשוט הוזנח בגלל שאף אחד מהדיירים לא התפנה לטפל בו, ואפילו הוועד היה עסוק בדברים בוערים יותר. הבעיה היא שאף פעם אי אפשר לדעת מתי יפרוץ עוד סבב שכולל מתקפות טילים, ולמעשה אנחנו נמצאים במצב של עימות מתמיד עם התלקחויות מעת לעת. בהתאם כדאי מאוד שהמקלט יהיה מוכן תמיד, לכל מלחמה או מתקפה על ישראל.

אנחנו בפינוי צ'יק צ'ק מודעים לצורך החיוני הזה, ומתנהלים ביעילות גבוהה - שמבטיחה זמינות מרבית. אם תרצו, נוכל להגיע אליכם כבר היום לסקירה מהירה של המצב ולמתן הצעת מחיר שתכלול גם התחייבות למועד סיום הפינוי בזמן קצר במיוחד.


ניקוי ופינוי מקלטים מעובש, מזיקים, פסולת ושאר צרות

אם המקלט לא רק גדוש בפריטים מיותרים שלא משאירים מקום לדיירים בזמן חירום, אלא גם מלוכלך, אנחנו נכלול בשירות גם ניקוי. חשוב להדגיש שניקוי מקלטים מחייב בקיאות מקצועית ומיומנות - מפני שמדובר בחלל לא מאוורר שעלול להוות מפגע תברואתי ואפילו מקום מסוכן.

הניקוי כולל טיפול מקצועי בעובש שעלול לגרום למחלות של דרכי הנשימה אצל כל מי שישהה במקלט. כמו כן אנחנו מנקים צואה של בעלי חיים שעברו במקלט, ומסלקים פגרים של עכברים, חתולים וחרקים שגם אותם אפשר לפעמים למצוא במקלטים מלאים בפסולת. ניקוי מקלטים מעובש ופינוי הפסולת מתבצעים באחריות רבה, והקפדה על השלכת התכולה רק במקומות המיועדים לכך.


איך יודעים כמה עולה פינוי מקלט?

העלות של פינוי המקלט נקבעת על סמך הגודל שלו והמצב הקיים. ככל שיש יותר פריטים שמחייבים פינוי מוצרי חשמל, כך באופן טבעי המחיר עולה, ואם יש חפצים שמחייבים פירוק כדי להוציא אותם מהמקלט יידרש תשלום נוסף. הנגישות אל המקלט משפיעה גם היא על הצעת המחיר, ובמקרים שבהם הפינוי כולל גם ניקוי יסודי העלות תהיה גבוהה יותר - וכך כמובן גם התועלת.

באופן כללי מחיר פינוי מקלטים מתחיל בדרך כלל בכ-400-500 ש"ח. פינוי המקלט באופן עצמאי יגזול מכם זמן יקר ויהיה כרוך בטרחה רבה, ואפילו חשיפה לפגיעות אפשריות (בגלל חפצים חדים, בגלל מפגעים תברואתיים וכו') - כך שמומלץ להפקיד את המשימה התובענית בידיים מקצועיות. 

 

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה