המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-611-2686


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי מקלטים

מחדשים את המקלט שלכם עם פינוי כולל במינימום עלות

אם יש מקום שבו נאגר ציוד רב מבלי ששמים לב הוא המקלט. מאחר ומדובר על חלל שלא מבקרים בו לעתים קרובות כל כך, קל מאד להניח בו דברים, לשכוח שאיחסנתם אותם, ולגלות אחרי המון שנים, כך פתאום, כמות עצומה של תכולה שאין לכם בה כל שימוש. מאחר ובמקלטים לא נוהגים להשתמש לרוב בשגרה, נצברות בהן כמויות אדירות של אבק ולכלוך והתגובה שלכם לא אחת היא הרמת ידיים. במקום להרים ידיים, פשוט תרימו אלינו טלפון – אתר "פינוי צ'יק צ'אק". אנחנו נגיע עד אליכם לבצע פינוי מקלטים.

פינוי תכולת מקלט במחיר שווה לכל כיס!
- קניית תכולת מקלט עירוני
- שירות של פינוי מקלטים 24/7
פינוי מקלטים בהתאם להוראות פיקוד העורף
- ניתן להזמין שירות מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו: 053-611-2686


פינוי מקלטים

מפנים את מקלט בית הספר לקראת השנה החדשה

בבתי הספר השונים ובכל המסגרות החינוכיות, ישנם מקלטים שהתכלית הברורה שלהם היא להעניק ביטחון ומענה בשעת חירום. לא אחת, משמישים את המקלטים השונים כמחסנים, וכך נאגר בהם ציוד רב שלבסוף אין בו באמת שימוש. אם אתם רוצים לארגן את המקלט בבית הספר לקראת שנת הלימודים החדשה ואתם מוצאים את עצמכם עם כמויות אדירות של תכולה שאין בה שימוש – דברו איתנו! אנחנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית ומקיפה של פינוי תכולת מקלט.

המקלט בבניין היה נעול שנים? עכשיו מפנים 

ממש בדומה למקלטים בבתי הספר, ישנם המקלטים הנמצאים בבנייני המגורים השונים בלא מעט ערים. אולי כיום נהוג כי החלל המוגן נמצא בתוך הדירות, אך המקלטים בבניינים עדיין משמישים ומגנים על המון דיירים. שלא תגיע שעת חירום לעולם, אך החוכמה היא להיות מוכנים ולהפתיע את המקלט, ולא שהוא יפתיע אתכם. כחלק מעבודת ועד הבית, למה שלא תדברו איתנו ואנחנו נגיע לבצע עבורכם פינוי מקלט בבית משותף?

לא משנה מה איחסנתם, כמה גלגולים עבר המקלט ועד כמה הוא מלוכלך – אנחנו נבצע עבורכם עבודה מקיפה וייסודית של פינוי על פי הצורך ועל פי דרישה שלכם. פינוי מקלט במחיר סמלי אולי נשמע כמו הדבר הטוב ביותר שיכולתם לבקש לבניין שלכם, וזה אכן מה שאנחנו שמחים להעניק לכם.

איך אתם יוצאים נשכרים מפינוי המקלט שלנו?

כאמור, מקלטים לא אחת משמשים כמחסנים של ממש שבהם מאחסנים ציוד רב שאין בו שימוש, בטח לא אחרי שנים של אחסנה שהציוד כבר לא שמיש. במקום לעבוד קשה, להגיע במגע ישיר עם אבק ועם כמויות אדירות של ציוד שצריך לנייד מהמקלט החוצה – דברו איתנו! גם במקרים של פינוי מקלט בבניין וגם במקרים אחרים כמו פינוי מקלטים של פיקוד העורף, אנחנו מבצעים את הפינוי במינימום עלות.

כל התכולה שלכם – החל מפינוי רהיטים כבדים, מוצרי חשמל ואפילו פסולת שנצברה, מפונים על ידנו. אנחנו דואגים לכם למפנים מקצועיים, משאיות הובלה גדולות ושירות אישי המותאם תמיד אליכם ואל לוחות הזמנים והאילוצים שלכם. רוצים לפנות את המקלט שלכם? הרימו אלינו טלפון עוד היום!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-611-2686


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה