המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-611-2686


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי מחסנים

מפנים את המחסן במהירות ובלי בזבוז זמן!

אם יש דבר שקל במיוחד לעשות הוא לצבור לאורך שנים ציוד. מאחר ואל המחסן שלכם אתם לא מגיעים חדשות לבקרים, לעתים גם אינכם יודעים איזה ציוד הכנסתם אליו ורק אחרי שאתם מפנים אותו בעקבות גודש של ציוד או מתוך כוונה לנקות ולאוורר אותו, אתם מגלים עולם שלם שאין לכם בו צורך. במקום לפנות זמן בלוח הזמנים שלכם כדי להוציא את כל התכולה, להכניס אותה לארגזים או פשוט לזרוק אותה – תוכלו תמיד לדבר איתנו ואנחנו נעניק לכם שירות של פינוי תכולת מחסן.

פינוי מחסנים כולל סידור המחסן לקראת מכירה!
- קניית תכולת מחסנים - פנו אלינו לבירורים נוספים
- שירות 24 שעות ביממה (גם בלילה)
- ניתן להזמין שירות פינוי מחסנים מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו: 053-611-2686

פינוי מחסנים

רגע לפני שזורקים, מפנים

המון פעמים יש לכם ציוד שעבורכם אינו רלוונטי ואין לכם בו כל שימוש. במקרים אחרים, הציוד אוחסן שנים רבות בתוך המחסן עד שהוא הפך לא שמיש בעקבות הזמן הרב שעבר. בכל אחד מהמקרים, אתם לא צריכים לקחת אחריות על תכולת המחסן ועל הפינוי שלה, אלא הדבר היחיד שנדרש מכם הוא לדבר איתנו ואנחנו נדאג לכם כבר לשירות של פינוי מחסנים במחיר מצחיק. אם יש לכם אפשרות שלא להתעסק בכל הפינוי, למה שתתעסקו בו בכל זאת?

חוסכים לכם את כל העבודה עם מפנה מחסנים

עבודה של פינוי מחסן לאנשים שאינם מיומנים במלאכת הפינוי יכולה לקחת שעות רבות ולפעמים לגלוש לימים ארוכים. משמעות העבודה הזו היא שעליכם לקחת ימי חופש מהעבודה שלכם, להגיע במגע ישיר עם כמויות אדירות של אבק ולעבוד קשה מאד רק לשם פינוי. תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם – אתם לא צריכים לעשות דבר. אנחנו נפנה את כל המחסן על פי דרישתכם, גם במקרה והמחסן הינו ישן ונטוש. כל סוג של מחסן וכל סוג של תכולה יכולה לעבור דרכנו עם שירות של פינוי מחסן נטוש או של כל מחסן אחר.

מי מרוויח? כולנו

גם אם הפינוי שאתם צריכים הוא פינוי מחסן בבית משותף וגם אם מדובר על מחסן חיצוני ששכרתם לפני שנים רבות וכעת אתם רוצים לפנות אותו – עדיין אנחנו ואתם מרוויחים: אתם רוצים את המחסן שלכם ריק ואנחנו רוצים לעזור לכם - וכל זה במחיר ללא תחרות! לא זורקים, מפנים!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-611-2686


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה