המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי מוצרי חשמל

פינוי איכותי, מקצועי ומהיר של מוצרי חשמל

אין ספק כי כולם היו רוצים שמוצרי החשמל שלהם ישרתו אותם לנצח. בפועל, מדובר על מוצרים שהם מכונות לכל דבר, שאינן חיות לנצח. הגעתם למצב שבו אתם רוצים לפנות את כל מוצרי החשמל שלכם – אלו התקולים ואלו שאין לכם בהם שימוש? אנחנו נגיע עד אליכם לבצע עבודה של פינוי מוצרי חשמל במחיר סמלי. אתר "פינוי צ'יק צ'אק" מומחה בפינוי של תכולות רבות, כולל מוצרי החשמל השונים. על כן, בפעם הבאה שאתם רוצים להיפטר ממוצרי החשמל שלכם – אנחנו נגיע אליכם לנתק אותם ולחבר אותם במקומות חדשים.


פינוי מכשירי חשמל - במחיר סמלי!
- פינוי מוצרי חשמל ישנים ומקולקלים
- שירות 24 שעות ביממה (אפשרי גם בלילה)
- ניתן להזמין שירות פינוי מוצרי חשמל מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו:
053-356-3029 

הובלה של מוצרי חשמל

מפנים עבורכם את מוצרי החשמל – מה יוצא לכם מזה?

כאשר יש לכם מוצרי חשמל בבית שאין לכם שימוש בהם, הרי שאתם רוצים להוציא אותם מהדירה שלכם וכמה שיותר מהר. איך זה עובד? אתם מנתקים אותם מהחשמל, במידה והם מוצרי חשמל כבדים אתם צריכים לסחוב אותה בכבדות מהמקום בו הם נמצאים אל מחוץ לדירה, ולעשות איתם את כל הדרך אל פח האשפה השכונתי. למה שתעשו את כל זה אם יש אותנו? אנחנו מעניקים לכם את האפשרות ליהנות משירות של פינוי מכשירי חשמל מדירות כאשר העבודה היא שלנו בלבד. ניתן להזמין קונה מוצרי חשמל מקולקלים במידה והם במצב טוב - השירות יינתן שתוספת תשלום סמלית.


מאיפה מפנים? מכל מקום שרק תגידו

אכן, אנחנו מבצעים פינוי של מוצרי החשמל מהבתים הפרטיים שלכם, אך לא רק. אנחנו מעניקים לכם את השירות מכל מקום שרק תרצו – כך שאם מדובר על פינוי מוצרי חשמל כבדים מהמשרד שבו אתם עובדים, מהמתנ"סים בהם אתם מתנדבים או מכל מקום אחר אנחנו נגיע לפנות את המוצרים. מדובר על שירות אדיר שעבורכם מתחיל ונגמר בשיחת טלפון אלינו. אנחנו נבצע את כל הנדרש על מנת לפנות את המוצרים בהם אין לכם שימוש - במהירות וביעילות!


מתי אנחנו מגיעים? כשלכם נוח!

מאחר ומדובר על שירות שאנחנו מעניקים במחיר סמלי, לא מעטים אלו שבטוחים כי הם אלו שצריכים להתאים את עצמם אלינו. דרך האתר שלנו, תקבלו עד אליכם מפנה מוצרי חשמל שיגיע בתאריך, ביום ובשעה המתאימים לכם בלבד! עוד לפני שיבוצע אצלכם הפינוי, נערכת עבודה מקדימה של בדיקת השטח, ספירת מוצרי החשמל הנוכחיים שאתם תרצו לפנות וכדומה. פינוי מוצרי חשמל מקולקלים מתבצע רק לאחר שאתם מציגים בפנינו את העיתוי המושלם עבורכם לעבודת פינוי הדירה. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא, ולא בהודעה בדמות "אנחנו מגיעים". השירות הטוב שאנחנו מעניקים הוא המטרה הגדולה שלנו, ואנחנו עומדים בה בכל פינוי מחדש.


בבניין אין מעלית? לנו יש פתרון

אתם רוצים לקרוא לנו על מנת לבצע פינוי מכשירים אלקטרוניים? נגיע תמיד ולכל מקום! יחד עם זאת, מה קורה במקרה ובו אתם רוצים לפנות מספר רב של מוצרי חשמל לדוגמא, מדירה נטושה בתוך בניין שבו אין מעלית? גם לזה יש לנו פתרון! פינוי מכשירי חשמל מדירה ללא מעלית הוא אומנם פינוי המתבצע באופן אחר, אך גם לו יש לנו תשובה. המפנים שלנו הינם מפנים מקצועיים שמגיעים אליכם עם משאיות גדולות שיכולות להעמיס תכולה רבה, אך לא רק.

במקרה הצורך, ולרוב במקרים בהם יש תכולה רבה ואין מעלית לנייד את המוצרים השונים, נציע לכם את שירותי הפינוי עם מנוף מיוחד שעליו נוכל להעמיס את כל מוצרי החשמל השונים. שוב לנו לציין כי במקרה ובו יהיה שימוש של מנוף, יתומחר השירות בעלות סמלית בלבד על תפעול המנוף.


איסוף מוצרי חשמל מקולקלים כולל פירוק

אנחנו אוספים מכשירי חשמל מקולקלים מכל הסוגים ובכל הגדלים, וכאמור מכל מקום בארץ. במידת הצורך השירות כולל גם פירוק את המכשיר מהתשתיות השונות, למשל ניתוק החיבורים של מכונת הכביסה לברזים הרלוונטיים. בנוסף, איסוף מוצרי חשמל שלא עובדים כולל גם פירוק של הדלתות אם המכשיר לא עובר בדלת כפי שהוא (כמו שקורה בדרך כלל כשמפנים מקרר). את כל הפעולות הנ"ל אנחנו מבצעים בעלות משתלמת במיוחד ובהתנהלות אחראית - כולל הקפדה לא לפגוע בקירות ובמשקופים בזמן הוצאת המכשיר מהבית שלכם.

 

פינוי מכשיר חשמלי ישן אך ורק לאתר מחזור מתאים

מרכיב נוסף באחריות שלנו הוא היעד של הפינוי - פינוי מוצרי חשמל ישנים מבתים, משרדים ועסקים מתבצע על-ידינו תמיד לאתר מחזור אלקטרוניקה. בהתאם הרווח שלכם כפול: קודם כל נפטרתם מהמכשיר שכבר לא משרת אתכם, ושנית, אתם יודעים שהמוצר לא יזהם את הסביבה אלא ימוחזר כך שאין פגיעה בכדור הארץ. בהקשר זה חשוב להדגיש שהשארת מוצר חשמלי גדול על המדרכה ליד הבית או השלכתו במקום שלא מיועד לכך מהווה עבירה, ורוב הרשויות המקומיות אוכפות בקפדנות את התקנה הזו - ולכן לא כדאי להסתבך אלא עדיף להזמין אותנו ואנחנו נבצע עבורכם את המטלה.


שירות שפוטר אתכם מכל התעסקות ובמחיר סמלי!

עבורנו, אין כל חשיבות אם אנחנו מבצעים פינוי מוצרי חשמל לתרומה או עבודה שהתכלית שלה פינוי לנזקקים. בכל מקרה, מכל מקום ובכל פינוי – על השירות שלנו תשלמו מחיר הוגן ומשתלם. אחת השאלות הראשונות ששואלים אותנו היא כמה עולה פינוי מוצרי חשמל, ואנחנו תמיד שמחים להשיב כי המחיר הוא סמלי בלבד. על כן, בפעם הבאה שאתם צריכים לפנות את מוצרי החשמל שברשותכם, אתם יודעים אל מי לפנות. אנחנו נגיע על פי לוחות הזמנים שלכם, תוך התחייבות לעבודה מקצועית.


המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה