המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי ירושות

פינוי ירושות במחיר עלות ועם המון אהבה

אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם פינוי דירה ירושות? ברוכים הנמצאים באתר "פינוי צ'יק צ'אק". החברה שלנו הינה מומחית בפינוי דירות, ומבצעת את השירות גם עבור פינוי ירושות. כשפינוי הדירה הינו בעקבות מעבר דירה, הרי שיש תמריץ וחיזוק חיובי לארוז את הדירה בחיוניות ובאנרגיה חיובית רבה, אך כשזה מגיע אל פינוי בעקבות ירושה – הרי שמדובר על מלאכה שלא בהכרח נעים להתעסק בה ולא רוצים לקחת בה חלק. תנו לנו לבצע עבורכם את פינוי הדירה עם מפנה ירושות מקצועי ושירותי שיגיע עד לדירה שלכם – בחיוך, מקצועיות ומינימום עלות.


פינוי ירושות כולל סידור הדירה לקראת מכירה!
- קניית ירושות כולל פינוי הדירה
- שירות 24 שעות ביממה (אפשרי גם בלילה)
- ניתן להזמין שירות פינוי ירושה מהיום להיום

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו:
053-356-3029 
 
פינוי ירושות

פינוי דירות ירושה - אתם לא צריכים להתעסק בדבר

לא רחוקים כלל הימים בהם היה עליכם לבצע פינוי ירושות בכוחות עצמכם. עבודה שכזו מטבע הדברים אינה כל כך נעימה ויכולה להעלות רגשות לא נעימים המציפים ומקשים עליכם. אנו רואים בעבודה שלנו עבודה אמיתית של שליחות וקודש, ונשמח לבצע פינוי חפצים עבורכם בכל היקף של דירה, בכל מצב בה הדירה הנמצאת ובכל מקום בארץ בו היא נמצאת. פינוי תכולת דירת ירושה דרכנו הינו פינוי כולל המאפשר לכם לקבל בסוף התהליך את הדירה בצורת הגולמית – כארבע קירות.


פינוי דירות ירושה – איך זה מתבצע?

אז איך מתבצע התהליך ומה הוא מצריך מכם? השירות שלנו מתחיל בשיחת היכרות, ובה נבקש לדעת פרטים יבשים כדוגמת היכן הדירה, מה היקף התכולה המוערך, היכן היא נמצאת ומה התכלית שלכם מהפינוי. לאחר מכן, נשלח אליכם מפנה מקצועי שיאמוד את סדר גודל העבודה ועל כן יוכל להערך בהתאם ליום הפינוי. פינוי דירות ירושות הינו פינוי שונה שכן מדובר על פינוי מא' ועד ת' של כל הדירה, ובנוסף ישנו רובד אמוציונלי נוכח שאנו מתחשבים בו. על כן, המפנים שלנו הינם מפנים רגישים, אדיבים וכאלו שישמחו להעניק את שירותי הפינוי. לאחר שהמפנה יעריך את היקף העבודה, יהיה ניתן לקבוע מועד להגיע לפינוי.


פינוי ירושה במחיר סמלי עם אפשרות קניית התכולה

השאלה הגדולה שמעסיקה את אלו הדורשים בפינוי היא כמה עולה פינוי ירושה. אנחנו שמחים לומר לכם כי הפינוי מתבצע במחיר מינימלי. מאחר ומדובר על פינוי דירה הרי שכל התכולה שעולה על המשאית של המפנים נלקחת איתם, וכאן תמה העבודה. חשוב לציין כי מדובר על פינוי, ולא על שירות של הובלת התכולה אל נקודה אחרת. אם כן, לשאלתם מה מחיר פינוי ירושה: המחיר משתנה בהתאם לגודל התכולה אך אנחנו מתחייבים למחיר הזול ביותר.


פינוי ירושות עם שירות מקצועי לאורך כל הדרך

פינוי דירת ירושה לתרומה המתבצע עם המפנים שלנו, הינו שירות מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך. לא אחת אנחנו נשאלים מה האינטרס שלנו להעניק שירות טוב אם מדובר על שירות שאנו גובים עליו תשלום נמוך מאוד. השירות שלנו הוא מה שהופך אותנו למה שאנחנו, והעבודה שאנחנו מבצעים היא בראש ובראשונה עבודה שבבסיסה הרצון לסייע ולעזור לאלו הדורשים בשירות.

מה הוא שירות טוב? שירות שבו אנחנו מגיעים אליכם כדי לבדוק את היקף הפינוי טרם הגעתנו, עבודה המתבצעת רק עם משאיות גדולות בלבד ולא עם טנדרים קטנים, התאמת לוח הזמנים שלנו אל לוח הזמנים שלכם, עמידה בלוח הזמנים וזמינות אליכם בכל רגע נתון. כחלק מתודעת השירות הגבוהה שלנו, אנו מאפשרים לכם גם ליהנות משירות של של פינוי מהיום להיום, ואלו מכם שרוצים לבצע את הפינוי בשעות הלילה בסוף יום העבודה – הרי שגם זה אפשרי.

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה