המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

פינוי בתים

אתם נחים, אנחנו מפנים – על פינוי הבתים

מכל סיבה שלא תהיה, אתם מוצאים את עצמכם כעת בבית שצריך לפנות אותו במיידי. פינוי של דירה יכול לקחת לא מעט זמן בעת שאתם מחליטים להשתלט על המלאכה לבדכם, אך גם אפשר לעשות זאת אחרת ובקלות. מה אם נגיד לכם שאנחנו נדאג לכם לשירות של פינוי בתים, המבוסס על משאיות גדולות, שירות חם ולבבי, זמינות מלאה אליכם, התאמת יום הפינוי אליכם ושכל זה במחיר סמלי? ברוכים הנמצאים באתר "פינוי צ'יק צ'אק"!


פינוי תכולת בתים גדולים וקטנים - במחיר סמלי!
- שירות 24 שעות ביממה
- שירותי פינוי לכל סוג של מבנה
- אפשרות פינוי תכולה מבית עם מנוף

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו:
053-356-3029 

פינוי בתים

באילו מקרים צריך שירות של מפנה בתים?

אז במה שונה שירות של הובלות משירות של פינוי תכולת בית פרטי? הובלה משמעותה ניוד התכולה בבית הנוכחי אל עבר נקודה חדשה. פינוי הבתים הינו שירות אחר לחלוטין, וכשמו כן הוא: מפנה. בעלי הציוד לא מעוניינים בתכולת הבית יותר מסיבות שונות: הבית הוא בית נטוש, הציוד הוא ירושה או עזבון, פינוי בעקבות שריפה וכדומה. לא אחת מדובר על פינוי המגלם בתוכו אמוציות רבות ועל כן פינוי שיעשה דרכנו יקל עליכם משמעותית – גם בהיבט זה וגם עם האפשרות שלכם שלא לעבוד כלל לטובת הפינוי.


איך השירות מתחיל ואיך הוא נגמר?

גם כשהפינוי שאתם צריכים הוא פינוי בית נטוש וגם במקרים בהם מדובר על פינוי בית פרטי שאינו נטוש, תהליך העבודה שלנו זהה ונשמר כאיכותי, מקצועי ומסור. תחילה, יגיע אליכם מפנה שלנו על מנת לבדוק את היקף הפינוי, האם נדרש לשלב מנוף בפינוי וכדומה. לאחר מכן, תציגו בפנינו את האילוצים שלכם ואת התזמון המתאים לכם ביותר לטובת הפינוי. אנחנו נתייצב ביום ובשעה שיתאימו לכם ונתחיל במלאכת הפינוי.


שירותים נוספים שלנו במקרה הצורך

לצד שירותי פינוי כמו פינוי וילה או פינוי בית 2 קומות כשהם יחסית חדשים ומתוחזקים, ישנם גם בתים ישנים מאד שנמליץ לכם לחתום את הפינוי שלהם בשירות ניקיון. לצד בתים ישנים ונטושים, ישנם גם בתים של אגרנים כפיתיים שאוגרים בין היתר גם פסולת, כך שעבודת ניקיון שכזו חיונית מאד גם לאווירה הנוכחת בבית וגם מבחינה בריאותית. נשמח לייעץ ולסייע בכל שאלה!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה