המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-611-2686


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
תוכן ההודעה

מחירון פינוי דירה

לא תאמינו מה המחירון של שירות פינוי הדירה

אולי לא בכל יום אתם צריכים שירות של מפני דירות, אך עד שאתם צריכים שירות שכזה, אתם רוצים לקבל שירות מקצועי בכמה שפחות כסף. מה אם נגיד לכם שדרכנו אתם יכולים לקבל שירות של מפנה מקצועי שמומחה בפינויי דירות במחיר שמצחיק גם אותנו? מחיר פינוי דירות דרכנו הינו מחיר מפתיע המסתכם במחיר עלות שיכול להגיע במקרה הכי גרוע ל-500 ש"ח. אתר "פינוי צ'יק צ'אק" מזמין אתכם לפנות את כל החפצים שאין לכם בהם שימוש במחיר עלות!

החל מ-300 ש"ח לפינוי דירה קטנה
המחיר הזול במדינה
 

כמה עולה פינוי דירה? מינימום עלות!

יחסי הגומלין של הצרכנים ונותני השירותים מבוססים על שירות שניתן בתמורה לסכום כסף הנקבע מראש. כשזה מגיע לשירות פינויי הדירה שלנו, אתם לא צריכים צריכים לדאוג בנוגע לתשלום. איך זה יתכן? משום שזה השירות שאנחנו מציעים לכם. בכל מקרה שבו אתם רוצים לפנות את הדירה שלכם מהתכולה שנמצאת בה – דברו איתנו! אנחנו מגיעים לפנות רהיטים, מוצרי חשמל, כלי נגינה, יצירות אומנות, כלי מטבח או כל חפץ אחר הנמצא בבית שלכם. למה שתפנו לבדכם אם יש אותנו שנעשה זאת עבורכם? כמה עולה פינוי בית פרטי? כמה עולה פינוי חפצים מהחצר? הכל במינימום עלות!

אילו פינויים זמינים דרך האתר שלנו?

עלות פינוי דירה דרכנו הינה מחיר העבודה בלבד עבור הסבלות, אך האם השירות זמין לכל סוגי פינויי הדירות? התשובה לכך חיובית. מה זה אומר? שבכל מקרה שבו תרצו לפנות תכולה מהדירה שלכם, בעקבות כל סיבה שלא תהיה, אנחנו נגיע לפנות אותה. כל פינוי מתבצע בעקבות נסיבות אחרות: מפנים דירה מזוהמת של אגרן כפייתי, פינוי בית של אדם שנפטר, פינוי תכולה לאחר שריפה של דירה או פינוי בעקבות מעבר דירה. לא משנה מה סיבת הפינוי – מאיתנו תקבל את אותו השירות המבוסס על מקצועיות ומומחיות בתמחור מפתה למדי.

כמה שעולה לנו עולה לכם. מה הרציונאל?

אז למה השירות שלנו הוא במחיר ממש חינמי? אם עד היום הייתם צריכים לפנות את כל התכולה שלכם בכוחות עצמכם, כעת אנחנו מגיעים לקחת מכם את הדברים. התמורה שלכם אלינו היא החפצים שאנחנו לוקחים איתנו, וזה ההבדל בין שירות של הובלה ושירות של פינוי. בעוד הובלה לוקחת את הציוד שלכם אל לוקיישן חדש על פי רצונכם, שירות הפינוי מסתכם בלקיחת החפצים על ידנו. על כן, עלות פינוי דירה דרך האתר שלנו היא.... כמעט חינם.

מתי תצטרכו לשלם סכום סמלי בלבד?

מחירים של פינוי דירה מעסיקים אתכם? אז אחרי שכבר הצגנו בפניכם את המחירון שלנו המסתכם במחיר מגוחך תמורת השירות, מתי בכל זאת תצטרכו לשלם סכום יותר רציני? מחיר פינוי בית לא יעלה לכם יותר מכמה מאות שקלים, אך בעת שתידרש עבודה עם מנוף בעקבות פינוי מדירה הנמצאת בבניין גבוה ללא מעלית, יתומחר השירות במחיר של שעת עבודת המנוף שכולו הולך לטובת הפעלת המנוף. מחיר מפנה דירה דרך האתר שלנו גם במקרה שכזה, יהיה מחיר בדמות עלות סימלית בלבד.

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-611-2686


שם
טלפון
מאיפה לפנות
תוכן ההודעה