המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו:
053-356-3029


שם השולח
טלפון 
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה

אלטיזכן

אלטיזכן שמגיע עד אליכם!

לא אחת יצא לכם לשמוע רכב שעובר בשכונה שלכם וקורא בקולי קולות "אלטיזכן". המינוח העברי המוכר ידוע כ"מפנה" – כזה שמגיע לפנות את תכולת הדירה שלכם, המשרד שלכם וכמובן שגם פריטים בודדים שבהם אין לכם עוד שימוש. במקום לזרוק את כל החפצים שלכם בכוחות עצמכם, תוכלו פשוט למסור אותם בצורה קלה וללא כל מאמץ מצדכם עם אתר "פינוי צ'יק צ'ק". יגיע אליכם מפנה מומחה, או אם תרצו אלטעזאכן מומלץ שיקח על עצמו את כל העבודה וכל התכולה שלכם.


שירותי אלטעזאכן בפריסה ארצית!
- אפשרות הזמנת שירות מהיום להיום
- מפנים הכל במחיר סמלי!!!
- קונים מוצרים רק במידה ומדובר על מוצרים במצב טוב

להתייעצות עם הצוות שלנו ללא התחייבות חייגו: 
053-356-3029 

אלטיזכן

איך מזמינים אלטיזכן? די בקלות!

יש לכם חפצים שתרצו לפנות מהדירה, המשרד או המחסן שלכם? אם עד היום היה עליכם לעלות על מדי ב' ולהתחיל לעבוד, הרי שכעת אתם יכולים להמשיך לנוח ואנחנו נתחיל לעבוד. איך זה עובד? אתם תדברו איתנו, אנחנו נשלח אליכם נציג מטעמנו שיבדוק את סוג התכולה שלכם ואת הדרך הנוחה ביותר לפנות אותה, ומכאן והלאה הכדור עובר לידיים שלנו. אנחנו נשלח אליכם לאחר מכן אלטיזכן קונה הכל, שיפנה את כל התכולה שאתם רק צריכים – את זו שבאיכות טובה יותר וגם זו שתעלה לכם סכום סמלי לחלוטין.


אלטעזאכן קונה הכל - מפנים דירה בקלות ובמהירות במחיר סמלי!

אחד הפינויים המוכרים ביותר הם הפינויים המתבצעים לטובת פינוי דירות. לא אחת יש צורך בפינוי דירה מסיבות שונות: פינוי דירה בעקבות אדם שנפטר, פינוי דירה של אדם אגרן, פינוי דירה מזוהמת, או פינוי שלאחר מכירת דירה. מה עושים עם כל מה שלא צריך? לא זורקים, אלא מוסרים למפנים מקצועיים שיסחבו ויפנו את כל החפצים שלכם: החל מרהיטים ועד למוצרי החשמל. פינוי דירות אלטיזכן – לא תאמינו כמה זה קל!


מה חשוב לנו שתדעו עלינו?

אז למה כדאי לכם בכלל לעבוד עם האלטיזכן דרכנו? משום שאנחנו שמים אתכם בראש סדר העדיפויות שלנו ומתאימים את עצמנו ואת שירותי הפינוי שלנו אליכם. מה זה אומר? שאנחנו קובעים איתכם ביום ובשעה הנוחים לכם, אנחנו לעולם לא נתקשר ערב לפני לדחות אתכם, ולעולם לא נבטל איתכם. אנחנו נעבוד במקרה הצורך עם משאית גדולה, וזאת על מנת לסיים את הפינוי שלכם בסבב אחד בלבד מבלי להטריד אתכם. מתחילים לפנות עוד היום!

המומחים שלנו מחכים לכם, מלאו את הטופס או חייגו: 053-356-3029


שם
טלפון
מאיפה לפנות
סוג הפינוי
תוכן ההודעה